ALAVIS™ MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ 700 g

Dôvody, prečo ho kúpiť:
  • Otázka, či existuje lepší produkt na kĺby je zbytočná
  • Už ochutený, stále výborne fungujúci
  • S arómou a so sladidlom zo stévie
  • Obsahuje len značkové kolagény
  • Prášková forma
  • Ekonomické balenie na vyše 5 mesiacov

ALAVIS™ MAXIMA triple blend extra silný je originálna verzia obľúbeného veterinárneho prípravku ALAVIS™ triple blend pre kone.

ALAVIS™ je našou sesterskou spoločnosťou, ktorá je jednotkou vo vývoji a výrobe veterinárnych prípravkov.

Každá šarža je špeciálne odmeraná pre obsah a kvalitu aktívnej látky.

Skladom

44,50 €
S DPH

Doplnok stravy v prášku

Ešte obsažnejší a silnejší produkt pre vaše kĺby.

Podľa Vašich hodnotení jeden z najsilnejších chondroprotektívnych doplnkov stravy na kĺby všetkých čias.

Nemusí chutiť, ale pomáha!

Zoznámte sa s legendou!

ALAVIS™ MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ s arómou a sladidlom - glykozidy steviolu.

Výživový doplnok v prášku Vám priblíži víťazstvo ešte predtým, ako je odštartované. 

Otázka, či existuje na kĺby niečo lepšie je zbytočná! 

Obľúbená prášková forma nášho najsilnejšieho a medzi aktívnymi ľuďmi a športovcami najžiadanejšieho výživového doplnku na chrupavky a  pohybový aparát. Každá šarža je testovaná na obsah a čistotu účinnej látky v špecializovanom laboratóriu univerzity Unimore v talianskej Modene. Na základe merania sa produkt uvolňuje do predaja. 

Pretože pre nás je najdôležitejšia farmaceutická kvalita a využiteľnosť aktívnych látok organizmom.

Obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukózamín a chondroitín sulfátu, látku MSM a značkové rybie kolagény. Chondroprotektívne látky spolu s kolagénom II. typu prirodzene tvoria štruktúru kĺbovej chrupavky, kým kolagén I. typu je súčasťou väziva a MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojom organicky viazanej síry. Navyše tento produkt je obohatený o vitamín C (NUTRA-CTM), ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí. NUTRA-CTM - unikátna forma vitamínu C. Vďaka obsahu chelátových minerálov a úplnej ionizácii je NUTRA-CTM takmer 100%-ne biologicky dostupné už od okamihu príjmu do organizmu. Naproti klasickému vitamínu C rozpustnému vo vode sa znižuje rýchla strata močom.

Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky) kolagénových a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť. 

Obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok a patentovaných kolagénov COLLYSS™ a CARTIDYS™.

Háša, český zápasník MMA: „...je najlepší na kĺby!"

Zloženie aktívnych látok:

MSM (methylsulfonylmethan 99,5%):  979 mg

Glukózamín sulfát (2KCl 75,4%):  782,5 mg

Chondroitín sulfát (90%):  326 mg

Kolagén typu II z raje v kvalite značky CARTIDYSS™:  11,25 mg

Kolagén typu I z treskovitých rýb v kvalite značky COLLYSS™:  7,5 mg

Vitamín C (NUTRA-C™ ) (RVH* 12%):  9,65 mg

*RVH - referenčná výživová hodnota

Obsah zložiek v ½ odmerke (2,25g): MSM (methylsulfonylmethan 99,5%, protihrudkujúca látka- oxid kremičitý 0,5%) 979mg, glukózamín sulfát (glukózamín sulfát 2KCl 75,4%) 782,5 mg, chondroitín sulfát (90%) 326 mg (zdroj: kôrovce), regulátor kyslosti- kyselina citrónová, aróma (maltodextrín, stabilizátor- arabská guma, zvýrazňovač vône a chuti- cukor), CARTIDYSS™ z rýb (extrakt z chrupaviek- kolagén typu II z raje) 11,25 mg, vitamín C (Nutra-CTM: L-askorban vápenatý, L-askorban horečnatý, L-treonát vápenatý) 9,65 mg (RVH 12%), COLLYSS™ z rýb (hydrolyzovaný kolagén typu I z treskovitých rýb) 7,5 mg, sladidlo- glykozidy steviolu. Alergény sú zvýraznené tučným písmom.

Neobsahuje lepok.

Dospelí užívajú 1/2 odmerky 1x denne, rozmiešanej v 200 ml vody. Užívať môžete s jedlom, najlepšie ráno, alebo kedykoľvek počas dňa. Dobre zapite. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť.

Náš tip: 

Dochutiť ho môžete napr. citrónovou šťavou alebo džúsom. Ďalšou možnosťou je rozmiešanie odporúčanej dennej porcie v ochutenom jogurte.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte uzavreté v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na dóze. Nepoužívajte, ak bola škatuľka pred použitím otvorená. Dózu dobre pretrepte.

Balenie:  700 g, balenie na 5 mesiacov. 

Výrobca: Patron ca, s.r.o., divízia Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadskej obchodnej komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika.