Poznáme len jeden štandard kvality - ten najvyšší!

Majiteľom licencie ochrannej známky ALAVIS™ je kanadská spoločnosť LightHouse International Inc.

Společnosti

Doplnky stravy ALAVIS™ MAXIMA

img

ALAVIS™ je rešpektovaná značka v oblasti veterinárnej medicíny. Veterinárni lekári, ktorí ju podávajú svojim štvornohým pacientom sa zhodujú, že kvalita, šetrnosť a účinnosť každého veterinárneho prípravku ALAVIS™ je mimoriadne vysoká a nemá konkurenciu. Z týchto dôvodov je ALAVIS™ vo svojej kategórii možno ako jediný veterinárny prípravok podávaný drahým závodným koňom, ktorým pomáha vyhrať ešte predtým, ako je odštartované.

Stalo sa však niečo, s čím sme nerátali. Dobrá povesť ALAVIS™ sa rýchlo šírila a s tým prišla aj akási móda užívania veterinárnych prípravkov ľuďmi. Našim cieľom je, aby prípravky pre kone boli určené iba pre kone. 

Z tohto dôvodu sme teraz vstúpili na trh humánnych doplnkov stravy so značkou ALAVIS™ MAXIMA. Rada ALAVIS™ MAXIMA je určená pre aktívnych a športovo naladených ľudí a budeme ju premyslene a kvalitatívne rozširovať. Širšie portfólio kvalitných humánnych doplnkov stravy má v ponuke naša sesterská značka BARNY‘s.  

Je to naozaj veľký krok značky ALAVIS™ smerom od veterinárnych prípravkov k humánnym doplnkom stravy. Výskum, vývoj, klinické štúdie a mnoho laboratórnych skúšok každej jednotlivej šarže prebieha, až kým máme istotu, že zákazník dostane za svoje peniaze naozaj iba to najlepšie.

img
img

Pri doplnkoch stravy je všetko jednoduchšie, omnoho jednoduchšie. My však nechceme a nebudeme robiť kvalitatívne rozdiely medzi "doplnkami stravy" a "veterinárnymi prípravkami" s overenou kvalitou a účinnosťou. Naše skúsenosti, postupy a normy už dlho uplatňujeme pri našej sesterskej značke BARNY‘s.  Zákazník vždy bol, je a bude pre nás na prvom mieste a preto si do nášho tímu vyberáme ľudí, ktorí sú nie len najlepší odborníci, ale aj srdcom na správnom mieste.. Preto si môžete byť istý, že ak by sa niektorý náš produkt dal ešte vylepšiť, urobili by sme to!

Sme presvedčení, že vstupom značky  ALAVIS™ medzi humánne doplnky stravy v oblasti aktívnej a športovej výživy, zvýšime pomyselnú latku kvality a účinnosti týchto produktov.